Здоров'яПсихологія

Вчені розповіли, в чому секрет успішних переговорів

Коротка невимушена розмова перед переговорами позитивно впливає на їх результати. Це з’ясували дослідники з Університету Людвіга Максіміліана-, Технічного університету в Мюнхені та Американського університету. Так, фахівці радять починати розмову з начальником про зарплату з бесіди на абстрактну тему. Однак вигоду від такої бесіди отримують тільки чоловіки, пише The Daily Mail .

Вчені припускають: вся справа в гендерних стереотипах. Вважається, що жінки більш говіркі ніж чоловіки. Ніхто не дивується, коли жінка починає переговори зі світської бесіди. Для чоловіків це менш характерно. Тому чоловік, який вирішив поговорити перед переговорами, відразу розташовує співрозмовника до себе.

Дослідники з’ясували, що найбільшу вигоду від світської бесіди чоловіки отримують в двозначних ситуаціях переговорів. Тобто, коли друга людина не очікує такої розмови. А, наприклад, при прийомі на роботу подібні бесіди практично завжди мають місце. У цьому випадку невимушена розмова створює хороше враження і про чоловіка, і про жінку. Але все ж успіху завдяки світській бесіді домагаються лише чоловіки.

Шкільне життя

  
Back to top button