Лист Міністерства освіти і науки України від 03. 07. 2018 р. № 1/9-415 “Щодо вивчення у закладах загальної середньої освіти навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році”

Вчені розкрили секрет успішного навчання

Деякі з легкістю освоюють нові навички, а у когось на це йде дуже багато часу і сил. Дослідники з Університету Каліфорнії і Університету Пенсільванії виявили, що вчитися простіше за все тим, хто в потрібний момент “відключає” певні ділянки мозку, розповідає The Daily Mail .

Вчені просканували мозок добровольців, поки ті грали в просту гру. Фахівці виміряли кровотік в мозку. Це дозволило їм зрозуміти, як взаємодіяли один з одним різні частини мозку. Після гри в лабораторії учасникам запропонували потренуватися вдома. Через 2, 4 і 6 тижнів дослідники знову вивчили мозок добровольців.

Учасники, у яких була знижена активність в таких зонах мозку, як лобова кора і передня поясна кора, вчилися швидше. Ці області мозку відповідають за виконавчі функції, наприклад, планування і уникнення помилок. Вони формуються у людей в останню чергу. Ймовірно, через це діти опановують новими навичками швидше, ніж дорослі. Найпростіше було тим добровольцям, які могли “відключати” вищезазначені частини мозку.

Шкільне життя

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*