день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Вчені назвали найкращий вік для вивчення іноземних мов

Американські та британські нейрофізіологи провели дослідження і прийшли до висновку, що найлегше нові мови вивчати у віці від 2 до 4 років.

Коли малюки активно пізнають світ і вдосконалюють мовні навички у віці від 2 до 4 років, у цей момент їх мозок найбільш відкритий для вивчення іноземних мов. Експеримент провели за участю 108 дітей, чий вік складав від 1 року до 6 років. Сканування мозку показало, що в дитячому віці нервові закінчення покриваються мієліновою оболонкою, причому міститься ця речовина в різних півкулях в різній кількості. У наслідок цього виникає мієлінова асиметрія, яка сприятливо позначається на здатності до вивчення іноземних слів. Висока концентрація мієліну відзначається у дітей в лобовій долі лівої півкулі. Саме ця область мозку відповідає за роботу мовного апарату і мовних навичок. Мієлін закінчує процес розподілу по областях мозку у дітей приблизно в 4 роки. У тому випадку, якщо відбуваються порушення в мієліновій оболонці, у людини розвиваються аутоімунні захворювання, а так само склерози.

Дослідження вчених пояснило причину того, чому діти, що знаходяться у двох тижневому віці в двомовному середовищі, з легкістю освоюють обидві мови і говорять на них без акценту. Надалі результати відкриття дозволять вирішити проблеми, які пов’язані з порушенням мовлення у дітей, в тому числі дислексії і аутизму.