день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Вчені назвали найкорисніший ранковий напій

Вчені назвали найкорисніший ранковий напій

Вчені назвали найкорисніший ранковий напій

Апельсиновий сік, випитий з ранку, продовжує молодість організму, зміцнює імунітет і не дозволяє розтовстіти. Запиваючи сніданок апельсиновим соком, людина продовжує молодість організму, проводить профілактику ожиріння й ряду інших неприємних захворювань, заявили американські вчені.

Як зазначається у статті, опублікованій в American Journal of Clinical Nutrition, ендокринологи з Університету Баффало провели експеримент за участю 30 осіб у віці 20-40 років. Всі добровольці отримали однакові сніданки (сендвіч з ковбасою, омлет і картоплю), при цьому одна група запивала їжу солодкою водою, друга – звичайною водою, третя – апельсиновим соком.

Аналіз зразків крові піддослідних, проведений через один, три і п’ять годин після сніданку, показав, що бездоганним ранковим напоєм є апельсиновий сік. У людей, які випили його рівень глюкози в крові був нижче, а рівень відповідальних за імунітет хімічних речовин – вище, ніж у інших. Тобто, саме свіжий апельсиновий сік до сніданку здатен стати непоганим профілактичним засобом ряду захворювань серцево-судинної системи, патологій обміну речовин, діабету і ожиріння.

За рахунок високих концентрацій активних речовин сік працює як антиоксидант, протидіючи вільним радикалам і нейтралізуючи процеси запалення. «Ми довели, що висококалорійну їжу з істотним вмістом жирів і вуглеводів найкраще запивати саме апельсиновим соком», – зазначив провідний автор дослідження, кандидат медичних наук Хусам Ганіма.