Учительська

В Україні функціонує 178 опорних шкіл, до яких приєднано 511 філій, – Геннадій Зубко

2017 рік – це рік впровадження секторальної децентралізації. У громад повинна з’явитись нова якість послуг і найголовніша – це освітня. Всього в Україні функціонує 178 опорних шкіл, до яких приєднано 511 їхніх філій.

Нам потрібно побудувати дороги, запустити шкільний автобус і використати максимально державну підтримку і місцеві бюджети для того, щоб показати результат у наданні освітньої послуги у громадах. Про це заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко під час виступу на Раді регіонального розвитку.

«Наша мета – розбудовувати освітній простір саме в опорних школах в ОТГ. Сьогодні їх налічується 39! Повільно рухаються з точки зору розвитку освітнього простору Закарпатська область – нуль опорних шкіл, Київська – з 23 опорних шкіл, нуль в ОТГ. Позитивну динаміку в цьому процесі демонструє Житомирська область: з 12 опорних шкіл тут 8 – в ОТГ, 32 філії, куди довозиться 133 дітей; Дніпропетровська: з 12 опорних шкіл 3 – в ОТГ, 30 філій, довозиться 233 дітей; Сумська: з 5 опорних шкіл 4 – в ОТГ», – зазначив Геннадій Зубко.

Back to top button