Перерва

В Одесі відкрився перший в Україні учительський хаб “Вільний освітній простір”

В Одесі відкрився перший в Україні учительський хаб “Вільний освітній простір”, де вчителі можуть підвищувати свій потенціал і професійну кваліфікацію, повідомляє прес-служба Одеської державної обласної адміністрації.

“Сьогодні в Одеській області відбулася дійсно знакова подія – відкрито перший в Україні освітній хаб для викладачів. Досвід карантину показав, що до дистанційної освіти треба готувати і учнів, і вчителів. Навчальний ХАБ є саме таким місцем. Тут є зали для тренінгів і майстер-класів, можливість для організації інклюзивної освіти, дистанційного навчання та сучасної STEM-освіти”, – розповів глава Одеської Максим Куций під час відкриття хаба.

Глава ОДА зазначив, що основним напрямом роботи хаба є підвищення кваліфікації вчителів, навчання студентів. Академія цього року відкриває відділення магістратури та аспірантури. Тут функціонуватиме Центр дистанційної освіти, інноваційна лабораторія, лабораторія STEM, інклюзивно-ресурсний центр, сучасні тренінгові зали.

Щодня освітній простір можуть відвідувати і приймати на семінарах понад 200 осіб у стаціонарному режимі і необмежену кількість бажаючих в режимі онлайн.

Нагадаємо, що МОН надало методичні рекомендації про викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році.

Back to top button