Учительська

Уряд призначив Павла Полянського державним секретарем Міністерства освіти і науки України терміном на 5 років

Нагадаємо, 8 грудня 2016 року, на засіданні конкурсної комісії з питань вищого корпусу державної служби було визначено переможців на зайняття посад державної служби категорії «А» (державні секретарі).

Переможцем конкурсу на посаду держсекретаря Міністерства освіти і науки України став Павло Полянський. Другим кандидатом за результатами конкурсу було визначено Станіслава Куценка.

Довідка: Павло Броніславович Полянський народився 27 вересня 1961 року в с. Пилипчі Білоцерківського району Київської області. У 1979 році вступив на історичний факультет Київського державного педагогічного інституту ім. О. М. Горького, який з відзнакою закінчив у 1984 році.

З серпня 1986-го до листопада 1997-го працював учителем історії школи № 1 м. Фастова, що на Київщині.

З листопада 1997-го упродовж 10 років працював на різних посадах у Міністерстві освіти і науки України: провідним спеціалістом головного управління загальної середньої освіти, головного управління змісту освіти; заступником начальника департаменту розвитку дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти; начальником головного управління змісту освіти; директором департаменту загальної середньої та дошкільної освіти.

З травня 2007-го до січня 2008 року працював в Академії педагогічних наук України на посадах заступника начальника, начальника науково-організаційного відділу та першого заступника головного вченого секретаря.

З січня 2008-го до березня 2010 року та з березня 2014-го до вересня 2015 року обіймав посаду заступника Міністра освіти і науки України.

Кандидат історичних наук (1996 р.), доцент (2005 р.).

Back to top button