Учительська

Упродовж двох років понад 25 тисяч освітян підвищать рівень обізнаності щодо громадянських компетентностей

Міністерство освіти і науки визначило основні напрями впровадження освіти для демократичного громадянства та з прав людини в 2017-2018 роках. Зокрема, упродовж зазначеного часу понад 25 тисяч освітян пройдуть навчання з розвитку громадянських компетентностей. Ця робота відбувається у межах швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU» у співпраці зі Швейцарським бюро співробітництва в Україні та Національним агентством України з питань державної служби.

«Громадянські компетентності відіграють важливу роль як складова Концепції «Нової української школи». Їхній розвиток як наскрізного елементу шкільної освіти включатиме отримання учнями знань, умінь та цінностей, необхідних для життя в сучасному громадянському суспільстві», – зазначила Раїса Євтушенко, Національний координатор з ОДГ/ОПЛ в Раді Європи та представник МОН в Раді проекту.

Директор Швейцарського бюро співробітництва в Україні Хольгер Тауш також наголосив, що Проект DOCCU має особливе значення в контексті реформи системи освіти в Україні, адже спрямований на посилення громадянського суспільства через поглиблення співпраці між владою, громадою та освітою.

«Проект у наступні 2 роки значно розширить свою роботу в регіонах. З 2016 року до Київської та Одеської областей приєднались ще шість: Херсонська, Дніпропетровська, Полтавська, Львівська, Івано-Франківська, а також Луганська. Протягом нинішнього етапу проекту навчання в партнерських регіонах пройдуть понад 25 тисяч освітян», – пояснила Наталія Протасова, керівник проекту DOCCU в Україні.

Back to top button