Вища освіта

Українські студенти влітку можуть заробляти до $800 на місяць

Українські студенти влітку можуть заробляти до $800 на місяць
Українські студенти влітку можуть заробляти до $800 на місяць
У літній сезон українські студенти зможуть не тільки відпочити, а й непогано заробити. Як повідомляють аналітики порталу Slando, вакансій небагато, але реально підзаробити від $600 до $800 можна на зборі врожаю овочів і фруктів.

Такий дохід пропонують фермери в Європі, частіше ― у Польщі. За подібні роботи в Україні платять менше, наприклад, на збірці полуниці в Криму можна заробити 2—3 тис. грн на місяць.

В курортних містах Приазов’я та на Чорноморському узбережжі роботодавці шукають на роботу витривалих продавців морозива, попкорну, коктейлів, риби та інших продуктів. Зарплата ― від 100 грн на день, плюс відсоток від реалізації.

В інших місцях України студентам можна підробити кур’єром, розклеювачем оголошень, інтерв’юером, промоутером або роздавальником листівок. Оплата ― 10—20 грн за годину.

Також аналітики відзначають непогані заробітки в Єгипті та Туреччині. Тут аніматорам пропонують від $500—600 на місяць. Але кандидатам на таку роботу необхідно мати педагогічну освіту, досвід роботи з дітьми та вільно володіти англійською.

Джерело: epochtimes.com.ua

Back to top button