день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Українські студенти влітку можуть заробляти до $800 на місяць

Українські студенти влітку можуть заробляти до $800 на місяць

Українські студенти влітку можуть заробляти до $800 на місяць

У літній сезон українські студенти зможуть не тільки відпочити, а й непогано заробити. Як повідомляють аналітики порталу Slando, вакансій небагато, але реально підзаробити від $600 до $800 можна на зборі врожаю овочів і фруктів.

Такий дохід пропонують фермери в Європі, частіше ― у Польщі. За подібні роботи в Україні платять менше, наприклад, на збірці полуниці в Криму можна заробити 2—3 тис. грн на місяць.

В курортних містах Приазов’я та на Чорноморському узбережжі роботодавці шукають на роботу витривалих продавців морозива, попкорну, коктейлів, риби та інших продуктів. Зарплата ― від 100 грн на день, плюс відсоток від реалізації.

В інших місцях України студентам можна підробити кур’єром, розклеювачем оголошень, інтерв’юером, промоутером або роздавальником листівок. Оплата ― 10—20 грн за годину.

Також аналітики відзначають непогані заробітки в Єгипті та Туреччині. Тут аніматорам пропонують від $500—600 на місяць. Але кандидатам на таку роботу необхідно мати педагогічну освіту, досвід роботи з дітьми та вільно володіти англійською.

Джерело: epochtimes.com.ua