Анонс

Учнів 8-11 класів запрошують до участі в онлайн-бізнес-турнірі «Стратегія фірми-2016»

З 15 лютого до 9 квітня 2016 року за ініціативи і патронату Інституту модернізації змісту освіти, Університету менеджменту освіти, Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця,  компанії «Кока-Кола Беверіджиз Україна», міжнародної консалтингової компанії KPMG, «Компанії інтелектуальних технологій» буде проведено ІІІ Всеукраїнський онлайн-бізнес-турнір для учнів 8-11 класів «Стратегія фірми – 2016».

У ньому зможуть взяти участь старшокласники ЗНЗ ы студенти молодших курсів ВНЗ І-ІІ р.а. віком 13-18 років.

Метою турніру є виявлення представників майбутньої економічної та бізнес-еліти, спонукання молоді до чіткого вибору професії, зокрема в економічній сфері, спрямування її на ефективне навчання протягом життя, подальшу самореалізацію й отримання життєвого досвіду та поглиблення спілкування і соціалізації молоді різних країн світу з подальшим формуванням стійкої спільноти (community).

Для проведення турніру використовується професійний програмний продукт ― бізнес-симуляція ViAL+. Він дає змогу кожному стати безпосереднім учасником економічних та управлінських процесів. Це досягається завдяки тому, що під час турніру в управління учаснику дається навчальна компанія в інтерактивному онлайн-просторі. Головне завдання – налагодити виробництво й розвинути своє підприємство так, щоб воно стало лідером за прибутками й зайняло провідні позиції на ринку.

Конкурентами в досягненні мети виступають компанії інших учасників турніру. Кожен має можливість досягнути вершини підприємництва, набувши досвіду й використавши свою логіку, уміння, навички і знання.

Головними етапами турніру є:

  • інформаційна кампанія та підготовчий етап турніру, що передбачає онлайн-реєстрацію, триватимутьдо 13.02.2016 р.;
  • навчальний етап (3 раунди симуляції) з 16.02 до 18.02;
  •  відбірковий етап ― у 15 раундах онлайн із 19.02 до 05.03 визначаться 90 півфіналістів;
  • півфінал ― з 09.03 до 27.03 визначається двадцятка фіналістів в 16 онлайн-раундах;
  •  фінал проходитиме з 29.03 до 06.04 онлайн і 8 та 9 квітня в очному форматі у Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана.

Зареєструватися для участі в турнірі можна на сайті kint.com.ua до 13 лютого 2016 року.

Реєстрація є безкоштовною. Фіналістам частково відшкодовується вартість проїзду до м. Києва, повністю – проживання у м. Києві, а також будуть цінні призи для фіналістів і переможців турніру від спонсорів й організаторів турніру.

Інформує КНЕУ ім. В. Гетьмана та КІНТ

Back to top button