СертифікаціяУчительська

Учасників сертифікації закликають вчасно подати документи для проходження другого етапу

Учасників сертифікації вчителів початкових класів 2020 року закликають вчасно подати документи для проходження другого етапу – самооцінювання педагогічної майстерності. Державна служба якості освіти, яка є організатором цього етапу, приймає документи до 5 квітня 2020 року.

“Карантин вносить корективи у роботу вчителів та шкіл, однак сертифікація-2020 триває – ми збираємо анкети і готові опрацьовувати їх. Успішне проходження сертифікації дасть можливість стати лідерами змін в освіті та отримувати 20% надбавки до зарплати. Закликаємо учасників другого етапу вчасно подати анкету самооцінювання і продовжити участь у сертифікації-2020”, – зазначила т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

Під час другого етапу сертифікації вчитель заповнює анкету для оцінювання власної професійної майстерності. Заповнену анкету необхідно надіслати у форматі .docx до 5 квітня 2020 року на дві адреси: cert_dam@sqe.gov.ua та cert.dam.2020@gmail.com.

Анкету самооцінювання, методичні рекомендації до її заповнення та інформацію про другий етап сертифікації-2020 розміщено на сайті Державної служби якості освіти.

До третього етапу сертифікації не буде допущено тих учасників, які не подали результати самооцінювання, не дотримуються термінів чи форми подання або відмовляються від участі у сертифікації.

Нагадаємо, що більше 500 вчителів (32%) не змогли скласти незалежне тестування.

Back to top button