ГоловнеЗдоров'яФізіологія

У зв’язку з епідемією коронавірусу кожен п’ятий учень в світі позбавлений доступу до шкільної освіти

Згідно з даними, опублікованими ЮНЕСКО, в даний час криза через коронавірус зачіпає близько 363 мільйонів учнів у всьому світі, від дошкільнят до учнів старших класів, в тому числі 57,8 мільйонів студентів вищих навчальних закладів.

Таким чином, в зв’язку з епідемією коронавірусу COVID-19 кожен п’ятий учень в світі позбавлений доступу до шкільної освіти, а кожен четвертий – до вищої освіти.

Влада 15 країн прийняла рішення закрити школи по всій країні, а в 14 країнах було здійснено закриття шкіл на місцевому рівні. Таким чином, закриття шкіл торкнулося Азії, Європи, Близького Сходу і Північної Америкт.

“Ми вступаємо на незвідану територію і працюємо з країнами над пошуком високотехнологічних, низькотехнологічних і нетехнологічних рішень для забезпечення безперервності процесу навчання”, – заявила генеральний директор ЮНЕСКО Одре Азула.

Нагадаємо, що Міністерством освіти і науки надані роз’яснення та методичні рекомендації щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти.

Back to top button