Учительська

У цьому році для підтримки розвитку інклюзивної освіти у Держбюджеті вперше передбачено майже 210 млн грн

У цьому році для підтримки розвитку інклюзивної освіти у Державному бюджеті України вперше передбачено цільові видатки у сумі майже 210 млн гривень. Про це у ході засідання Ради у справах осіб з інвалідністю заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

«Це вперше в історії України, починаючи з 2017 року, у Держбюджеті передбачено цільові видатки за рахунок коштів субвенції у сумі майже 210 млн грн на додаткові послуги для учнів з особливими освітніми потребами інклюзивних та спеціальних класів», – сказав він.

За словами Павла Розенка, у порівнянні з попереднім 2016/2017 навчальним роком на 53% збільшилася кількість учнів в інклюзивних класах (з 2 720 до 4 180 осіб) та на 7% (з 5 265 до 5 669 осіб) збільшилася кількість учнів з особливими потребами, для яких навчально-виховний процес організовано у спеціальних класах загальноосвітніх шкіл за місцем проживання дітей.

Також Віце-прем’єр-міністр зазначив, що більш ніж на 22% збільшилася мережа загальноосвітніх навчальних закладів для дітей із складними порушеннями розвитку (навчально-реабілітаційних центрів) та відповідно учнів у них.

Back to top button