Здоров'я

У США помела перша людина, що заразилася новим штамом свинячого грипу

У США помела перша людина, що заразилася новим штамом свинячого грипу
У США помела перша людина, що заразилася новим штамом свинячого грипу
Офіційні представники американського штату Огайо повідомили в п’ятницю про перший випадок загибелі людини, що заразилася новим штамом свинячого грипу H3N2v, передає AP.

Як повідомило міністерство охорони здоров’я штату, 61-річна жінка, яка незадовго до того, як у неї з’явилися симптоми свинячого грипу, контактувала зі свинями на одній з ярмарків, померла раніше на цьому тижні. Разом з тим, в повідомленні вказується, що жінка також страждала від декількох інших захворювань, які вкупі з H3N2v могли призвести до летального результату.

“Штам H3N2v, як і інші віруси, з великою часткою ймовірності вражає тих, у кого ослаблений імунітет”, – наводить телеканал WHIO-TV слова голови МОЗ Огайо Теда Ваймісло (Ted Wymyslo), який також закликав людей, що входять до групи ризику, не контактувати зі свинями і приймати всі необхідні заходи обережності.

AP зазначає, що федеральна влада виявила цього літа 288 випадків зараження людей штамом H3N2v, з них 102 в Огайо.

Нагадаємо, раніше біологи виявили три нових антитіла, одне з яких успішно захистило мишей від смертельних доз всіх видів вірусу грипу, в тому числі свинячого (H1N1) і пташиного (H5N1) грипу.

Це дозволяє говорити про перспективу створення універсальних ліків від цієї хвороби, говориться в статті, опублікованій в журналі Science.

Джерело: ua.korrespondent.net

Back to top button