Перерва

У Німеччині вчитель відсудив компенсацію за потрапляння сніжки

У Німеччині вчитель відсудив компенсацію за потрапляння сніжки
У Німеччині вчитель відсудив компенсацію за потрапляння сніжки
Німецький учитель відсудив компенсацію за удар сніжком, отриманий від учнів. Рішення на користь учителя прийняв адміністративний суд Фрайбурга. Суд порахував травму ока, яку отримав викладач, виробничої, тому окружне управління повинне було виплатити йому компенсацію за нещасний випадок.

Підлітки кинули в учителя, що виходить з будівлі школи, одночасно 15 сніжків, і тоді він вирішив відповісти тим же. В результаті один з учнів догодив йому сніжком в око. Педагога доставили в лікарню, де йому зробили операцію. Після цього протягом місяця він перебував на лікарняному.

Суддя підкреслив, що інцидент стався на території, де працює позивач, а також в робочий час, тому вважається нещасним випадком на виробництві. Рішення за позовом має силу незважаючи на те, що гра в сніжки на території школи заборонена згідно з внутрішніми правилами. Суд, в цілому, засудив подібну заборону.

Представник суду пояснив, що вчитель сприймав гру з учнями як частину своєї роботи, а не як особисту справу. Він став перекидатися сніжками зі школярами, так як розцінив їхні дії не як прояв злого наміру, а як знак дружніх відносин.