день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Microsoft розкрив чергову таємницю нової версії Windows

У Музеї пам'яті жертв Голодомору відкривається виставка

У Музеї пам’яті жертв Голодомору відкривається виставка

Масштабне оновлення для платформи Windows 8, раніше відоме під кодовим ім’ям Blue, отримає офіційне найменування Windows 8.1.

Про це написали представники корпорації Microsoft у The Windows Blog.

Повідомляється, що Windows 8.1 стане безкоштовною для всіх користувачів восьмої версії платформи. Завантажити оновлення, коли воно буде випущене, можна буде через інтернет-магазин Windows Store.

Попередня версія Windows 8.1 буде запущена 26 червня. Вона буде призначатися для користувачів як Windows 8, так і Windows RT. Фінальну версію презентують до кінця року.

Зазначимо, що Microsoft у пості про Windows 8.1 також похвалилася, що в магазині Windows Store, де знаходяться програми для “вісімки”, уже зібралося 70 тисяч додатків, а ціна на ноутбуки із сенсорними дисплеями впала до $ 400.

Корпорація з Редмонда не уточнює, які саме новації увійдуть до Windows 8.1, але “витоки” дають привід очікувати, що в ОС повернеться кнопка Пуск, а під час завантаження дозволять пропускати екран Metro.