Анонс

У МОН шукають експертів для оцінювання електронних версій підручників

В Україні розпочався відбір експертів для здійснення експертизи електронних версій підручників для 3 та 7 класів закладів загальної середньої освіти.

Експертами можуть стати вчителі, методисти, наукові (науково-педагогічні) працівники, розробники типових освітніх програм, завдань для проведення ЗНО, психологи, експерти з дизайнерської експертизи та експерти з антидискримінаційної експертизи.

Особи, які захочуть стати експертами, мають до 25 листопада 2019 року подати до Інституту модернізації змісту освіти такі документи:

– письмову заяву,

– копію паспорта громадянина України (або пред’явити його у разі подання документів особисто),

– копії документів про освіту,

– довідку з місця роботи або інший документ, що підтверджує відповідність претендента вимогам до експертів,

– письмову згоду на обробку персональних даних.

Претендент також може подати додаткові документи щодо професійної компетентності, досвіду роботи та ділової репутації (рекомендації, наукові публікації тощо).

Документи необхідно подати особисто або надіслати поштою за адресою: 03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 36, к. 211.

Детальні вимоги до експертів та документів зазначено у листі МОН.

Претенденти, які успішно пройдуть вступне оцінювання відповідних знань, умінь та навичок, далі проходитимуть навчання за програмою підготовки експертів.

Конкурсний відбір здійснюватиметься для підручників з 26-и предметів, які вивчаються у 3-х класах, та для 7-и у 7-х класах. Експертизу кожного підручника здійснюватимуть 8 експертів, які проводитимуть науково-методичну, психолого-педагогічну, дизайнерську та антидискримінаційну експертизи.

Терміни проведення експертизи:

  • З клас – грудень 2019 року – січень 2020 року;
  • 7 клас – грудень 2019 року – лютий 2020 року.
Back to top button