Початкові класи

У мережу виклали відео для вчителів математики 1-4 класів

Про те, як учителям розібратися в новаціях програми з математики у початковій школі йдеться у спеціальних відео.
Ролики із поясненнями від професорки ПНПУ ім. К. Ушинського Світлани Скворцової доступні на порталі EdEra.

Наприклад, для розвитку у дітей здатності логічно та критично мислити, використовувати свої знання у побуті та вміти працювати в команді Скворцова рекомендує використовувати сюжетні задачі, які не лише допоможуть запам’ятати матеріал, а й дадуть можливість засвоїти наведені вище наскрізні вміння.

“Сьогодні неможливо уявити повсякденну і професійну діяльність людини без використання математичних методів для розв’язування проблем, тому дитина має розуміти, як використовувати математику для успішного пізнання світу”, – зазначила Світлана Скворцова.

Професорка також радить вчителям звернути увагу на рекомендований програмою “принцип ножиць”, який допоможе максимально розкрити потенціал кожного учня, не завдаючи шкоди дитячій психіці.

У класі завжди є учні з різними пізнавальними потребами та можливостями. Як вважають  психологи, якщо взяти здібності найслабшої дитини за одиницю, то здібності найсильнішої вимірюватимуться 10 балами. І далі цей розрив лише збільшується, тому вчитель не може орієнтуватися на середнього учня, він повинен дати оптимальне навантаження кожному“, – наголосила професорка.

Back to top button