АнонсПосібники-Книги

У Львові відбудеться презентація книги міністра освіти і науки України Сергія Квіта

Український Католицький Університет

запрошує на Гуманітарний семінар

“Дмитро Донцов: ідеологічний портрет”

30 червня, понеділок; конференц-зал Філософсько-богословського ф-ту УКУ

(Львів, вул. Хуторівка, 35А)

15.00–17.15

Сергій Квіт – автор монографії “Дмитро Донцов. Ідеологічний портрет”, оригінального дослідження про як визначного інтелектуала XX століття, ідеолога українського націоналізму Дмитра Донцова, який досі залишається одним із впізнаваних харизматичних постатей української культури. Історія ОУН та УПА неможливо розглядати без аналізу творчої спадщини Донцова, що впродовж багатьох десятиліть впливала на ідеологію націоналізму та визначала вектори українського визвольного руху.

Презентація проходитиме у форматі публічної дискусії за участю:

 професора кафедри теорії та історії політичної думки, доктора політичних наук Ігоря Вдовичина (Львівський національний університет ім. Івана Франка);

 доцента кафедри української літератури та теорії літератури, кандидата філологічних наук Олега Багана (Дрогобицький педагогічний університет ім. Івана Франка);

 доцента кафедри нової і новітньої історії України, доктора історичних наук Олександра Зайцева (Український католицький університет)

 редактора і видавця Ярослава Сватка

Монографія видана “Галицькою видавничою спілкою” за підтримки Львівської обласної ради.

Журналісти зможуть поставити запитання одразу після основної дискусії.

Контактні телефони: Ігор Скочиляс 0676741443; Василь Стефанів 0636880439.

Вхід вільний

Довідка про автора:

Квіт Сергій Миронович – Міністр освіти і науки України, професор Національного університету “Києво-Могилянська академія”, доктор філологічних наук, доктор філософії (PhD). Навчався у Київському державного університету ім. Т. Г. Шевченка, на факультеті журналістики (диплом 1991 р.). Захистив кандидатську дисертацію в 1997 р., а через три роки – докторську дисертацію (ФРН, м. Мюнхен). Викладацьку роботу розпочав у 1996 році в Інституті журналістики. У 2000-2001 роках очолював управління преси і книговидання Державного комітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України. Працював у журналі «Слово і час» Інституту літератури НАН України. У 1992 роках був головним редактором газети «Так», очолював журнал «Українські проблеми (1993 до 2003 рр.). У 2002-2007 рр. також працював деканом факультету соціальних наук і соціальних технологій НаУКМА. Обраний на посаду президента НаУКМА у 2007 р.

Наукові зацікавлення – філософська герменевтика, масові комунікації, університетський менеджмент.

Відзначений преміями журналу «Світовид» (1994), «Благовіст» (1996) та Фундації Українського вільного університету (2004). Стипендіат Фундації ім. Фулбрайта (2006-2007), Інституту Кеннана (2009) та Німецької служби академічних обмінів (DAAD, 2010).

Back to top button