Анонс
У Києві 17 травня люди у вишиванках зможуть безкоштовно користуватися метро
17 травня вишиванка – ваш проїзний!
Громадська організація “Всесвітній дня вишиванки”, Київський метрополітен та ПриватБанк мають підготували спільний проект.
Якщо 17 травня будете у вишитій сорочці – представники ПриватБанку оплатять Вам проїзд безконтактною банківською карткою.
Акція діятиме з 8 до 11 на станціях метро “Майдан Незалежності”, “Хрещатик”, “Золоті ворота”, “Либідська”, “Університет”, “Арсенальна”.
