Анонс

У Києві стартує другий семестр безкоштовних курсів англійської мови Capital English

Зважаючи на великий попит киян на вивчення англійської мови, столична влада вирішила продовжити роботу безкоштовних курсів Capital English. Другий семестр стартує 1 лютого. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко у своєму відеозверненні, опублікованому на Facebook-сторінці.

«У грудні 2015 року ми оголосили про початок реєстрації на другий семестр. І 1 лютого три тисячі киян почнуть вивчати англійську – мову, яка усуває бар’єри і наближує нас до Європи», – зазначив Віталій Кличко.

Нагадаємо, що проект безкоштовних курсів англійської мови для населення Capital English стартував у вересні 2015 року за ініціативи Київського міського голови Віталія Кличка. У рамках першого пілотного семестру Capital English 3 000 мешканців столиці отримали можливість безкоштовно вивчати англійську мову впродовж більше ніж 2 місяців. Окрім регулярних занять у класах із викладачами, студенти спілкувались з носіями мови під час зустрічей розмовного клубу. Апліканти, які не потрапили на заняття в рамках першого семестру, отримали доступ до ексклюзивних онлайн-уроків з англійської мови.

У новому семестрі географію проведення безкоштовних курсів буде збережено. Заняття відбуватимуться в кожному з 10 районів міста (у приміщеннях РДА, центрах позашкільної освіти, школах і бібліотеках).

Back to top button