ГоловнеЗовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО)

У квітні проведуть апробаційне ЗНО з іноземних мов

16 квітня 2016 року в Києві, а також Київській, Львівській та Одеській областях буде проведено апробаційне зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання випускників шкіл з англійської, іспанської, німецької та французької мов. Відповідний наказ (№ 1320 від 18 грудня 2015 року) підписав міністр освіти і науки.

Проведення апробаційних тестів з іноземних мов відбуватиметься з метою підготовки до запровадження з 2017 року нового формату завдань для сертифікаційних робіт ЗНО.

Під час апробаційного тестування будуть використані предметні тести рівня B1 для випускників, які вивчали іноземну мову на рівні стандарту або академічному рівні, i рівня В2 для випускників, які вивчали іноземну мову на профільному рівні.

Результати апробаційного тестування за бажанням осіб, які братимуть в ньому участь, можуть бути зараховані як оцінки за державну підсумкову атестацію з відповідної іноземної мови.

Департаментам освіти і науки Київської, Львівської, Одеської, обласних та Київської міської держадміністрацій доручено організувати добір та реєстрацію учасників апробаційного тестування. Передбачається, що участь у апробаційному ЗНО з 4 іноземних мов братимуть 3 900 випускників шкіл.

  
Back to top button