Анонс

У Харкові – виставка до 150-річчя від Дня народження кобзаря Петра Древченка

У Харкові – виставка до 150-річчя від Дня народження кобзаря Петра Древченка
У Харкові – виставка до 150-річчя від Дня народження кобзаря Петра Древченка
Харківський літературний музей запрошує на відкриття виставки «Епос: музичні інструменти в українській та світовій співоцькій традиції» (до 150-річчя від Дня народження кобзаря Петра Древченка).

Виставка репрезентує місце і значення українських музичних інструментів в становленні і розвитку світової традиції епічного виконавства. В експозиції представлені створені за автентичними взірцями унікальні музичні інструменти (кобза, бандура, ліра, гусла) знаменитих майстрів сьогодення, цікаві матеріали про носіїв та виконавців епічних жанрів в Україні та інших країнах світу. Дорослі і діти матимуть змогу відкрити для себе захоплюючий світ прадавньої музики, чарівних музичних практик минувшини, відчути зв’язок із невмирущим епічним спадком українського народу, традиційною культурою рідного краю.

У рамках відкриття о 18.00 розпочнеться концерт «ПСАЛЬМИ, ДУМИ, БАЛАДИ» за участі братчиків Київського і Харківського кобзарського цехів – Миколи Товкайла, Костя Черемського, Назара та Богдана Божинських, Андрія Борсука, Юрка Запорожця, Олександра Савчука, Андрія Силецького, Назара Черкаса, Сергія Чурая.

Виставка триватиме до 15 листопада 2013 року.

Відкриття виставки відбудеться

3 жовтня о 17.00

в Харківському літературному музеї

Адреса: вул. Фрунзе, 6

ст. м. «Пушкінська»або«Архітектора Бекетова»

Телефон для довідок 706 25 79

Вхід вільний.

Back to top button