Лист Міністерства освіти і науки України від 03. 07. 2018 р. № 1/9-415 “Щодо вивчення у закладах загальної середньої освіти навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році”

У Франції знайшли гробницю кельтського вельможі

В Шампані, що на північному Сході Франції, археологи виявили величезну стародавню гробницю кельтського вельможі.

Розкопки на кургані почалися ще в минулому році і закінчаться, як очікується, до кінця березня 2015-го.

Вік гробниці оцінюється в 2,5 тисячі років. Розміри кургану в діаметрі досягають 40 метрів, а похоронна камера в його центрі має площу близько 14 квадратних метрів.

Кельти – індоєвропейський народ, племена якого аж до 400-х років до нашої ери займали значну територію Західної і Центральної Європи. Їх нащадками є, зокрема, шотландці, ірландці і валлійці у Великій Британії та Ірландії, а також бретонці на півночі Франції.

В Шампані, що на північному Сході Франції, археологи виявили величезну стародавню гробницю кельтського вельможі. Розкопки на кургані почалися ще в минулому році і закінчаться, як очікується, до кінця березня 2015-го. Вік гробниці оцінюється в 2,5 тисячі років. Розміри кургану в діаметрі досягають 40 метрів, а похоронна камера в його центрі має площу близько 14 квадратних метрів. Кельти - індоєвропейський народ, племена якого аж до 400-х років до нашої ери займали значну територію Західної і Центральної Європи. Їх нащадками є, зокрема, шотландці, ірландці і валлійці у Великій Британії та Ірландії, а також бретонці на півночі Франції.

Оцінити

0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*