день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Тимошенко Л. В. Берестейська унія 1596 р.

Тимошенко Л. В. Берестейська унія 1596 р. Навчальний посібник / Гол. ред. І. Невмержицька. Дрогобицький державний педагогічний університет ім. І. Франка. – Дрогобич: Коло, 2004. – 197 с.

Анотація

Навчальний посібник написаний згідно програм нормативних курсів “Історія України” та “Історія слов’янських народів” для підготовки фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня “Бакалавр” спеціальності “Історія”, затвердженої Вченою радою ДДПУ імені Івана Франка. У ньому вміщено матеріали для лекції та практичного заняття з відповідних розділів програм, а також документальні джерела для самостійного опрацювання. Посібник рекомендується для використання на історичних факультетах України.

Завантажити: Тимошенко Л. В. Берестейська унія 1596 р.

  
Тимошенко Л. В. Берестейська унія 1596 р. Навчальний посібник / Гол. ред. І. Невмержицька. Дрогобицький державний педагогічний університет ім. І. Франка. – Дрогобич: Коло, 2004. – 197 с. Анотація Навчальний посібник написаний згідно програм нормативних курсів “Історія України” та “Історія слов'янських народів” для підготовки фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня “Бакалавр” спеціальності “Історія”, затвердженої Вченою радою ДДПУ імені Івана Франка. У ньому вміщено матеріали для лекції та практичного заняття з відповідних розділів програм, а також документальні джерела для самостійного опрацювання. Посібник рекомендується для використання на історичних факультетах України. Завантажити: Тимошенко Л. В. Берестейська унія 1596 р.

Оцінити

0