Лист Міністерства освіти і науки України від 03. 07. 2018 р. № 1/9-415 “Щодо вивчення у закладах загальної середньої освіти навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році”

Тварини допомагають впоратися з тривогою і самотністю

В дослідженні вчених з Університету Джорджії прийняли участь 55 студентів-старшокурсників. Всі учасники мали труднощі при вступі в доросле життя. Вони страждали від тривоги і самотності, пише Science World Report .

Добровольці протягом семестру повинні були два рази на місяць відвідувати групові заняття, на яких вони взаємодіяли з собакою під наглядом психолога. В кінці курсу психотерапії почуття тривоги і самотності у студентів знизилися на 60%. Дослідники сподіваються, що незабаром подібну терапію почнуть широко використовувати в університетах.
Собака - Шкільне життя
“Формування довіри і взаєморозуміння – важливий етап психотерапевтичної роботи. Собака допомагає встановити контакт між психологом і клієнтом. Це полегшує процес психотерапії. Він стає швидким і ефективним”, – каже дослідник Лінді Паркер.

Шкільне життя

В дослідженні вчених з Університету Джорджії прийняли участь 55 студентів-старшокурсників. Всі учасники мали труднощі при вступі в доросле життя. Вони страждали від тривоги і самотності, пише Science World Report . Добровольці протягом семестру повинні були два рази на місяць відвідувати групові заняття, на яких вони взаємодіяли з собакою під наглядом психолога. В кінці курсу психотерапії почуття тривоги і самотності у студентів знизилися на 60%. Дослідники сподіваються, що незабаром подібну терапію почнуть широко використовувати в університетах. "Формування довіри і взаєморозуміння - важливий етап психотерапевтичної роботи. Собака допомагає встановити контакт між психологом і клієнтом. Це полегшує процес психотерапії. Він стає швидким і…

Оцінити

0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*