Анонс

Центр інноваційної освіти “Про.Світ” запустив краудфандингову платформу GoFundEd для освітніх проектів України

1 березня краудфандингова платформа GoFundEd розпочала свою роботу. Це сервіс, який дозволяє вчителю з будь-якого куточка України знайти фінансові ресурси для потреб класу і реалізувати проекти, що покращують якість викладання та розвивають учнів інноваційним способом.

Команда проекту прагне допомогти освітянам створювати якісний навчальний досвід для своїх учнів. Підтримуючи ініціативи вчителів, ми разом формуємо спільноту новаторів, які самостійно впроваджують зміни у своєму класі чи школі. Крім того, це можливість для бізнесу, громадського суспільства долучитись до формування освітньої екосистеми через співпрацю зі школами.

GoFundEd - банер

На сьогоднішній день працює тестовий варіант краудфандингу, де вже можна побачити і підтримати проекти вчителів із Слов’янська, Вінниці та Хустського району Івано­-Франківської області.

Як працює платформа?
Вчитель з будь-якого куточка України може подати ідею свого проекту на GoFundEd. Для цього необхідно детально описати свою ідею, шляхи реалізації проекту, який результат очікується після реалізації. Під час модерації проекту ми перевіряємо, чи проект спрямований на створення кращого навчального середовища для учнів, чи вчитель володіє достатніми компетенціями, щоб реалізувати проект тощо. Ми разом пропрацьовуємо кошторис, надаємо необхідні консультації і навчальні матеріали. Після модерації ми опубліковуємо проекти на сайті.

Кожен може підтримати фінансово або організаційно ті проекти, які, на його/її думку, заслуговують на довіру. Таким чином, кожен стає доброчинцем і допомагає вчителю реалізувати свій задум і зробити навчальне середовище для учнів кращим.

Після завершення проекту, ми збираємо усі чеки про фінансові витрати, перевіряємо чи протягом проекту було досягнуто цілей ­ як кількісних, так і якісних. Ці звіти надсилаємо доброчинцям.

Інвестуймо разом в освітні проекти вчителів! Невеличка інвестиція у шкільні проекти сьогодні ­ це можливість мати кращий людський потенціал і краще майбутнє!

Проект реалізовується громадською організацією, Центром інноваційної освіти “Про.Світ” ) – це середовище освітян і громадських активістів, які прагнуть всесторонньо розвивати українських вчителів і надавати їм додаткові ресурси для впровадження їхніх ініціатив в школах.

Back to top button