Лист Міністерства освіти і науки України від 03. 07. 2018 р. № 1/9-415 “Щодо вивчення у закладах загальної середньої освіти навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році”

Тривожні розлади штовхають до інсультів

Негативний ефект тривожності, наприклад, підвищений ризик ішемічної хвороби серця широко відомий. Але нещодавно медики Університету Пітсбурга з’ясували, що високий рівень тривожності нерідко виливається в інсульти.

Наприклад, в США інсульт стоїть на четвертому місці в списку смертельних медичних відхилень і на першому місці в списку причин недієздатності. Тим часом, тривожність зачіпає майже 20% дорослого населення. Нерідко розлад може спостерігатися, щонайменше, 6 місяців, повідомляє Medical News Today .

Фахівці проаналізували більше 6000 чоловік 25-74 років, які ніколи не стикалися з інсультами. Добровольці заповнювали опитування, що оцінюють рівень тривожності і депресії. За людьми стежили 22 роки. Виявилося, найвищі рівні тривожності пов’язувалися з ризиком інсульту, підвищеним на 33%.

Тривожні люди частіше курили, вели малорухливий спосіб життя, що може частково пояснити природу зв’язку. Причому, відігравало велику роль навіть незначне підвищення рівня тривожності.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*