Здоров'яПсихологія

Тривалий перегляд телевізора шкодить мозку дітей і підлітків

Якщо дитина дуже багато дивиться телевізор, структура її мозку обов’язково ушкодяться, встановили японські вчені. І залежність тут пряма. Так, дослідження 276 дітей 5-18 років показало: найсильніші зміни відбувалися у тих, хто дивився телевізор по 4 години. Загалом учасники досліджень дивилися його від 0 до 4 годин, а середній час перегляду становило 2:00, пише The Daily Mail .

Висновки були зроблені після проведення МРТ-сканування мозку. Виявилося, діти, тривалий час дивилися телевізор, мали більший обсяг сірої речовини у фронтополярній корі. І даний факт зв’язувався з низькими показниками вербального інтелекту, стверджують співробітники Університету Тохоку.

Для нормальної роботи мозку дана зона повинна скорочуватися в обсязі в дитячому віці. Якщо це не відбувається, починаються проблеми. Відомо: у дітей з високим IQ ступінь стоншування даної частини кори мозку також висока. Що стосується телевізора, то його перегляд не вимагає від мозку вирішення нових складних завдань. Це гальмує розвиток.

Back to top button