Вища освіта

Три наші вузи – серед найкращих у світі

Три наші вузи - серед найкращих у світі
Три наші вузи – серед найкращих у світі
Відразу три українські вузи потрапили до щорічного академічного рейтингу найкращих вищих навчальних закладів планети, який складає авторитетна британська дослідницька компанія QS Rating.

Київський національний університет імені Шевченка (КНУ) вперше подав заявку на участь у конкурсі – і посів місце з 501 по 550 (точнішого ранжування автори рейтингу не роблять) з 700 найкращих вузів серед понад 20 тисяч, які існують у світі. А Донецький національний університет і Національний технічний університет України “КПІ” другий рік поспіль входять в останню сотню рейтингу.

Першим серед найкращих став Массачусетський технологічний інститут в США, а серед країн СНД найкращий – Московський університет імені Ломоносова.

Складаючи рейтинги, компанія враховує репутацію ВНЗ, як часто цитуються наукові роботи його викладачів і студентів, думку роботодавців про випускників тощо.

“В подібних рейтингах також враховують кількість отриманих випускниками престижних світових премій, наприклад, Нобелівська чи Пулітцерівська. Якби їх не брали до уваги, то наш КНУ відразу б увійшов у першу сотню”, – сказав директор департаменту вищої освіти Міносвіти Юрій Коровайченко.

Back to top button