Лист Міністерства освіти і науки України від 03. 07. 2018 р. № 1/9-415 “Щодо вивчення у закладах загальної середньої освіти навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році”

Тренування допомагають рости корисним бактеріям, які запобігають ожирінню

Вчені знайшли ще один “плюс” фізичної активності. Співробітники Університетського коледжу Корк вважають, що тренування підвищують відсоток корисних бактерій, що містяться в шлунково-кишковому тракті людини, пише The Austrian Tribune . А корисні бактерії запобігають розвитку цілого ряду захворювань, включаючи ожиріння.

Виходить замкнуте коло: людина не тренується і у нього падає рівень корисних бактерій. У підсумку йде набір ваги і послаблюється імунітет. Вчені забирали зразки стула та ​​крові у 40 професійних гравців регбі. Зразки перевірялися на бактеріальну різноманітність. Також їх порівнювали із зразками 46 здорових чоловіків, які не займалися спортом. 50% з них мали нормальний Індекс маси тіла (25 і менше), а у решти Індекс перевищував 28.

Всі учасники дослідження розповідали, як часто вони їли продукти зі списку 187 різних позицій протягом 4 тижнів до аналізів. Враховувалися і рівні звичної фізичної активності. Отже, у спортсменів було менше запальних маркерів і кращий метаболічний профіль. І, що важливо, у них відзначалося велике бактеріальна різноманітність. Зокрема, фіксувався високий рівень Akkermansiaceae – бактерій, який рятує від ожиріння.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*