Головне

Tomb Raider обійдеться без демо-версії

Студія Crystal Dynamics вирішила не випускати демо-версію гри Tomb Raider. Про це заявив Карл Стюарт, бренд-директор студії.

За його словами, розробники вирішили не розкривати сюжетні подробиці проекту до офіційного релізу, тому демо у гри не буде.

У твіттері Стюарт також повідомив , що для доступу до мультиплеєру, який з’явиться в грі, геймерам не доведеться вводити одноразовий код. Подібні коди часто використовуються для того, щоб користувачі, які придбали гру на вторинному ринку, не могли грати в багатокористувацькому режимі. Зазвичай в таких випадках їм доводиться купувати код для мультиплеєра окремо.

Tomb Raider обійдеться без демо-версії
Tomb Raider обійдеться без демо-версії
Розробник уточнив, що Season Pass (під ним зазвичай мається на увазі окремо придбаний доступ до доповнень для багатокористувацького режиму в грі) також не буде включений у нову Tomb Raider.

Гра про Лару Крофт від Crystal Dynamics повинна надійти в продаж на початку березня. У ній буде розказана історія з юності героїні: Лара потрапить на загадковий острів недалеко від берегів Японії і буде змушена виживати в суворих умовах.

Як стало відомо в грудні, в новій Tomb Raider з’явиться мультиплеєр. У ньому геймери будуть грати або за мародерів, що населяють острів, або за членів суднової команди Лари. Розробкою багатокористувацького режиму займається студія Eidos Montreal, раніше створила гру Deus Ex: Human Revolution.

Back to top button