день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Тест для самостійної діагностики ВІЛ з’явився у вільному продажі

Британія пішла на безпрецедентний крок: у країні дозволили продаж першого легального тесту на ВІЛ від компанії Bio Sure UK. І тест цей, що знаходиться у вільному продажу в Інтернеті, призначений для домашнього використання. Людина може отримати результати всього за 15 хвилин без лабораторій і складного обладнання.

Раніше подібні тести вже намагалися впровадити в широку практику. Але старі версії вимагалося відсилати на аналіз в лабораторію. Тобто, по суті, вони забезпечували лише забір аналізів в домашніх умовах. З новим тестом ми отримуємо аналіз повного циклу.

Тест-система виявляє антитіла у краплі крові з пальця. Як правило, їх вже можна знайти в разі зараження через три місяці після контакту. На думку фахівців, домашні тести повинні знизити число інфікованих. Однак вони підкреслюють: навіть якщо тест дав позитивний результат, його потрібно підтвердити в ході обстеження в лікарні.

Шкільне життя