Анонс

Тематичне чаювання на тему “Самотурбота в умовах сьогодення”.

Психоемоційна стійкість у теперішній час – це не лише про турботу про себе, а й про вміння допомагати іншим та протистояти в інформаційній війні, не піддаючись дезінформації та зовнішнім впливам.

У межах серії медіаграмотних чаювань ми запрошуємо вас приєднатись на тематичне чаювання на тему: “Самотурбота в умовах сьогодення”.

Зустріч буде про те, як допомогти своїй нервовій системі впоратись з тими переживаннями, що виникають. Під час заходу будемо разом робити вправи та застосовувати техніки самодопомоги. Головна мета зустрічі – щоб кожен обрав хоча б один інструмент, який йому підходить для самостійного використання. Захід відбуватиметься без запису та із невеликою  кількістю учасників.

Коли:
27 квітня о 16:00
29 квітня о 16:00
(у формі реєстрації оберіть зручну дату, або обидві – у цьому в залежності від наповнення кожної групи ми повідомимо дату для вас)

Дедлайн для реєстрації: 25 квітня, 18:00

Важливо: через особливість формату заходу участь в одній сесії зможуть взяти не більше 25 людей. У першу чергу повідомлення про підтвердження реєстрації отримають ті, хто зареєструвався раніше. У випадку, якщо ви не потрапите на подію через заповненість групи, ми повідомлятимемо вам про  наступні можливі дати проведення таких чаювань.

Про тренерку: Наталія Умеренкова, психологиня, психотравмотерапевтка, кандидатка психологічних наук, н.с. лабораторії психології масової комунікації та медіаосвіти ІСПП НАПН України.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ ТУТ

З повагою,
команда проєкту “Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність”

Back to top button