Тема: Знайомство. Мій друг (1 клас. Англійська мова)
Мета: закріпити вивчені фрази; практикувати учнів у вживанні вивчених фраз у своєму мовленні; ввести та відпрацювати фрази: Where are you from? I am from …; вчити вживати займенники I, he, she.
Розвивати увагу, іншомовну вимову, навички аудіювання.
Виховувати пізнавальний інтерес до навчання.
Обладнання: фрази, прапори країн Англії, США, України, пластмасова тарілка, макети руки, казковий герой краб, тематичні малюнки.
ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ.
- Привітання
( див. урок 4)
- Уведення в іншомовну атмосферу.
а) фонетична зарядка
– Ви вже знаєте для того щоб чітко і правильно вимовляти англійські слова, нам треба потренувати язички.
– OK. Let’s begin. Name the sounds.
[h] [ai] [ ] [w] [o] [m]– I’ll name the sounds and you must show me them.
б) мовна розминка. Гра «Мікрофон»
– Уявіть, що ви журналіст. Ви хочете поспілкуватися. Тож, давайте складемо діалог.
– OK. Who wants to be the first?
Example: Hello! I am Natasha.
And what is your name?
Hi! I am Olena.
Nice to meet you.
Good – bye!
Bye!
- 3. Повідомлення теми та мети уроку.
– Today we are going to learn new phrase. You can ask where are you from and give answer on it.
ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ.
- Повторення раніше вивченого.
а) гра
– Let’s regard what did you learn at our last lesson.
– Look at the pictures and say what children do.
б) бесіда
– At our lesson the small crab comes to see us. He asks to help him.
– Цей краб – мандрівник родом з далеких південних морів. Він уперше у Великій Британії. І так йому сподобалось! Особливо Лохнеське озеро, що в Шотландії. А ще більше – мешканці озера… от би познайомитись з ким – небудь! На березі він почув, як спілкувалися туристи з Лондона, але чи вірно він запам’ятав фразу знайомства?..
(учні слухають фрази і вибирають правильно складене запитання)
в) фізхвилинка (див. урок 3)
- Введення нових слів.
а) пояснення слів
– Коли ми хочемо розповісти, з якої ми країни і в якому місті живемо, ми вживаємо такі фрази:
I am from Ukraine.
I live in Noviy Booh.
– Щоб отримати таку інформацію від когось, ми ставимо такі запитання:
Where are you from?
Where do you live?
б) фонетичне опрацювання
диск «Живі фрази»
в) робота з підручником
– впр. 1,с.12
- Розвиток навичок письма та говоріння.
а) робота з карткою
– You have flags and your task draw it and name what country is it.
б) робота в парах
– Let’s work in pairs. Match, colour and say.
(РЗ О.М. Павліченко впр2,3,с.6)
в) фізхвилинка
- Введення займенників.
а) пояснення значення займенників I, he, she.
б) робота в зошитах
– Обведи по пунктирним лініям.
- Виконання проектної роботи.
(див. підручник с. 13)
ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ.
- Підсумок уроку.
– What do you like at our lesson?
– Say in English «він», «вона», «я».
– The lesson is over. Good – bye!