Лист Міністерства освіти і науки України від 03. 07. 2018 р. № 1/9-415 “Щодо вивчення у закладах загальної середньої освіти навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році”

Тема: Утвердження любові до батьківщини й героїзму в баладі А.Міцкевича «Світязь». Символічні образи, елементи фольклору у творі (7 клас. Зарубіжна література. Нова програма)

Костюк Л.М.,вчитель зарубіжної літератури Воробіївскької ЗОШ І-ІІ ст.

Мета: поглибити знання учнів про творчість А.Міцкевича, познайомити з баладою «Світязь», з’ясувати символічні образи балади та елементи фольклору; закріпити знання учнів про жанр балади, розкрити фольклорно-національні традиції в баладі, розвивати вміння виразного читання, аналізу художнього твору, виховувати кращі моральні якості людини.

Обладнання: портрет А.Міцкевича, карта світу, фото озера Світоч, запис «Полонезу» М.Огінського, презентація «Музеї і пам’ятники А.Міцкевича»

Завантажити: Тема: Утвердження любові до батьківщини й героїзму в баладі А.Міцкевича «Світязь». Символічні образи, елементи фольклору у творі (7 клас. Зарубіжна література. Нова програма) (Розмір: 234.0 KB, Завантажень: 3392)

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*