Тема: Цифри. Скільки тобі років? (1 клас. Англійська мова)

Мета: ознайомити учнів з цифрами від 1 до 8; повторити фрази привітання та прощання; вчити учнів рахувати англійською мовою, використовуючи роздатковий матеріал.
Розвивати навички діалогічного мовлення, увагу та пам’ять.
Виховувати інтерес до вивчення англійської мови, ввічливість у взаємовідносинах між учнями, формувати вміння говорити по черзі.
Обладнання: м’яч, картки для самостійної роботи, малюнки цифр, матеріал для гри.
ХІД УРОКУ
І.ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ.

  1. Привітання.

– Let’s regard a poem for our greetings.

Good morning, good morning
Good morning to you.
Good morning, good morning,
I am glad to see you.

2. Уведення в іншомовну атмосферу.

а) фонетична зарядка

– Одного разу Mr Tongue пішов на прогулянку до лісу. По дорозі він зустрів двох їжачків, які щось шукали в траві. Один їжачок фиркав так: [f – f – f], а інший: [v – v – v]. Високо на дереві сидів птах і кричав: [               ]. Mr Tongue задивився на птаха і ледь не наступив на змію. Змія скривджено зашипіла: [s – s – s], але тут у неї випав передній зуб і вийшло [                 ]. Змія зніяковіла і поповзла, а Mr Tongue пішов далі.

б) name the sounds

– Look at the blackboard and repeat after me.

[g]     [h]     [    ]    [e ]     [w]    [   ]    [m]    [ai]

– And look! We’ll know such sounds.

[v]       [f]       [ks]

– Repeat after me.

  1. Aim

– At our lesson today we’ll revise the phrase greetings and learn numbers.

-You’ll also will be able to ask how old are you?

ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ.

  1. Повторення раніше вивченого.

– OK. We train our tongue and now let’s regard words.

– Translate into English.

Як тебе звати? Як у тебе справи? Звідки ти?

– Let’s make a dialogue. I’ll ask you and you must answer my questions.

  1. Фізхвилинка.
  2. Введення нових ЛО.

а) пояснення вчителя

– Look at the blackboard.

-What is this? (numbers)

– You can count in Ukrainian and now I count in English. Listen to me.

– Repeat after me.

б) фонетичне опрацювання
[v] one         [   ] three       [v] five, seven
[u:] two        [f] four         [ks] six       [ei] eight

 в) game «Count”

– Let’s count things which you have on the blackboard (apples, balls, books, …)

г) робота з карткою.

– And now let’s play in pairs. Write and say.

(WB ex 1 p.7)

  1. Активізація мовленнєвих навичок.

а) бесіда

– Today you’ll learn to ask how old are you.

– Listen and repeat.

HOW OLD ARE YOU?

I AM  ….

б) робота в парах (див. підручник с. 15)

в) робота в групах.

– Match the children with their cakes. And say how old are you?

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ.

  1. Підсумок уроку.

– At home you ask your friends how old are they? And point your favourite numbers.
– What numbers did you remember?
– Say in English: « Це – Олена. Їй – 5 років.»
– Good – bye!

Шкільне життя

Завантажити: Тема: Цифри. Скільки тобі років? (1 клас. Англійська мова) (Розмір: 13.0 KB, Завантажень: 144)

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*