Конспекти уроків мистецтва 9 класУсі уроки образотворчого мистецтва та художньої культуриФайли

Тема: Періодизація розвитку художньої культури (9 клас. Художня культура)

ТЕМА: Періодизація розвитку художньої культури. Поняття: «стиль епохи», «національний  стиль», «індивідуальний стиль митця». Європейські стилі. Античний, романський, готичний стилі.

МЕТА: навчити учнів класифікувати твори мистецтва за художніми напрямками та стилями; використовувати спеціальну термі­нологію, набуті знання у процесі художньо-творчої діяльності; порівнювати твори різних напрямів та стилів у мистецтві, розвивати уміння аргу­ментувати оцінні судження щодо ролі художньої спадщини в житті людини та суспільства, виховувати  художній   смак

ОБЛАДНАННЯ:  додаткові теоретичні матеріали за темою, картки-завдання з описом різних напрямів та стилів у мистецтві; плакати з видами відомих архітектурних пам’яток світу, живописних творів різних художніх напрямів; роздатковий наочний ма­теріал (кольорові зірочки для кожного учня за кількістю пе­ріодів у культурно-історичному процесі розвитку художньої культури).

Усі уроки художньої культури  на сайті «Шкільне життя»

Завантажити: Тема: Періодизація розвитку художньої культури (9 клас. Художня культура) (Розмір: 28.6 KB, Завантажень: 1368)
Back to top button