Тема: На уроках (1 клас. Англійська мова)
Мета: закріпити лексичний матеріал попереднього уроку; ознайомити учнів з новими ЛО: read, write, count, play games; формувати навички вживання теперішнього неозначеного часу; удосконалювати вміння задавати запитання типу Do you…?/ Can you …? і давати на них короткі відповіді; повторити англійський алфавіт.
Розвивати навички письма, техніку читання, вміння діалогічного мовлення.
Виховувати любов до навчання.
Обладнання: підручник, плакат з англійським алфавітом, казковий герой, флеш – карти з реченнями.
Усі уроки англійської мови на сайті «Шкільне життя»
ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
- Привітання.
– Stand up, please. Good morning.
– Good morning.
– How are you?
– Fine, thank you.
– Sit down, please.
- Повідомлення теми та мети уроку.
– Today we’ll speak about things which we do at our lessons. And help us to learn these words your favourite hero – Buratino.
– But first of all let’s train our tongues.
- Уведення в іншомовну атмосферу.
а) фонетична зарядка
– Buratino lost his coins and we can fin them if you name the letters according to the following sounds. (на маленьких монетах – звуки, на великих монетах – літери)
б) мовна розминка
– Look, our guest brings a bag. Let’s guess what has he got in it?
– I’ll show you a thing and you must name it.
– For example: лінійка – a ruler, this is a ruler. I have got a ruler.
- Повторення раніше вивченого.
а) фронтальне опитування
– Let’s check up how you read at home.
б) самостійна робота
– You have cards. Tell me, please, what can you see on it.
– OK. And now colour them according to the Buratino’s instructions.
– For example: the ruler is yellow.
The pen is red.
The book is blue.
The pencil is green.
The bag is brown.
ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
- Подання та відпрацювання нового лексичного матеріалу.
а) введення нових ЛО
– Our Buratino goes to school like you. And he wants to tell and learn with you actions which we often do at our lessons.
– Listen to me and repeat.
Read – [i: – i: – i:] – read. I can read.
Write – [ai – ai – ai] – write. I can write.
б) закріплення лексики
гра «Match and say”
– At our blackboard we have different trees, but some leaves fall down. Let’s help to find the leaves according to the trees.
в) фізхвилинка «Simon says»
- Розвиток навичок мовлення.
а) розучування вірша
– Buratino brings us an interesting poem about school. Let’s learn.
(ex 3, p.76)
б) складання міні – діалогів
– Listen to the questions and find the answers
Yes, I can. No, I don’t. Yes, I do. No, I don’t.
Do you like school?
Do you go to school on Saturday?
Can you read?
Can you draw?
Can you sing?
- Розвиток навичок письма.
а) повторення літер
– Let’s play the game. Our Buratino finds a lovely mouse. He wants to help her to come home.
– Let’s help her altogether.
(робота з плакатом)
б) робота в зошитах
– ex. 5, p. 78
- Розвиток навичок читання
– ex 5b, p. 78
ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
- Підведення підсумку уроку
– At home you can tell your parents what can you do at the lessons.
– And now say what did you remember?
- Закінчення уроку
– OK. The lesson is over.
– Good – bye!
Завантажити: Тема: На уроках (1 клас. Англійська мова) (Розмір: 13.1 KB, Завантажень: 133)