Тема: Моя родина. Цифра 9,10. (1 клас. Англійська мова)
Мета: ознайомити з новими ЛО теми «Моя родина»; ввести цифри 9, 10; вчити учнів вживати активну лексику у своєму мовленні; збагачувати словниковий запас учнів.
Розвивати мовну здогадку, інщомовну вимову, навички каліграфічного письма.
Виховувати бажання дорожити своєю сім’єю.
Обладнання: флеш – картки, тематичний малюнок «Сімя», м’яч, цифри.
ХІД УРОКУ
І.ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ.
1.Привітання
(див. урок 6)
- Повідомлення теми та мети уроку.
– At our lesson today we’ll learn new words about theme “My family” and get to know two numbers 9, 10.
- Уведення в іншомовну атмосферу.
а) фонетична зарядка
– До нас завітала родина Смузерів. Ця родина надзвичайно привітна й весела. Коли до них приходять гості, Смузери вітаються з ними ось так: [ ]. Це їхній улюблений звук. Він схожий на український [з], але вимовляти його треба, виснувши кінчик язика між зубами. На письмі він передається буквосполученням. Хочеш потоваришувати зі Смузерами? Послухайте скоромовку про них. А тепер повторіть, не поспішайте, будьте уважними! І не забувайте показувати кінчик язичка, вимовляючи [ ].
The Smoothers brothers’
fathers’ mothers’ brothers are
the Smoothers brothers’
mother’s father’s other brothers.
б) мовна розминка
– First of all tell me please how are you! (I’m fine/ OK/ bad/ so-so).
– And now are you ready for the lesson?
– Let’s begin to work.
ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ.
- Повторення раніше вивченого.
а) робота з карткою
– Подивись, послухай і скажи.
(на дошці малюнки, зачитую фразу, а учні називають номер малюнка, який відповідає фразі)
б) гра «М’яч»
– I’ll throw a ball and name the number and you must say the next one.
в) робота в групах
– Let’s unit into four groups. Count, circle and say. (О.М.Павліченко с.8)
2.Фізхвилинка.
- Введення нових ЛО.
а) пояснення вчителя
– Today we’ll continue to count to ten.
(називаю цифри)
– And now repeat after me.
(повторюють по черзі)
б) гра «Show me”
– I’ll name the numbers and you must show me pencils according to the numbers.
- Активізація мовних зразків.
а) робота з малюнком
– Look at the picture and listen.
– This is a father ( a mother, a sister, a brother)
– And repeat after me.
б) гра «Зіпсований телефон»
– I’ll name the word the first player, he names the next player. At the end children name this word together and translate it.
(teacher controls pronounciation)
в) вивчення вірша
– впр. 3 с. 16
г) розвиток навичок граматики
– Якщо задаємо запитання чи це мама і це є так, то даємо відповідь: Yes, it is.
– Якщо це не так, то даємо відповідь: No, it isn’t.
– Давайте спробуємо, я задаватиму запитання, а ви, користуючись малюнком, будете відповідати.
ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ.
1.Підсумок уроку.
– At home play the game with his/her parents «Who knows more words in English?”
– What did we do at our lesson?
Name in English numbers from 1 to 10. Say in English «Це моя мама».
– The lesson is over. Good – bye!