день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Технології не роблять школярів розумнішими

Комп’ютери не дають помітного поліпшення успішності школярів і навіть можуть негативно позначитися на результативності навчання – йдеться в опублікованому у вівторок дослідженні Організації економічного співробітництва і розвитку.

Проаналізувавши навчальний процес у різних країнах світу, ОЕСР виявила, що майже три чверті школярів користуються комп’ютером у стінах навчального закладу. Менше часу проводять перед екраном учні деяких азіатських країн, де смартфони та комп’ютери стали невід’ємною частиною повсякденного життя: в Південній Кореї (9 хвилин) і Гонконгу (11 хвилин). Водночас, австралійські учні кожного шкільного дня проводять за комп’ютером у середньому 58 хвилин, грецькі – 42, шведські – 39.

Проте автори дослідження відзначають, що учні шкіл, в яких активно використовуються інформаційно-комунікаційні технології, як не дивно, не демонструють “жодних помітних покращень” успішності в читанні, математиці або природничих науках.

ОЕСР закликала школи до підвищення кваліфікації педагогів, удосконалення програмного забезпечення для експериментів і моделювання, використання потенціалу соціальних медіа та комп’ютерних ігор, щоб перетворити сучасні технології на потужніший інструмент у процесі навчання.

Шкільне життя