Архів за теґом: педагогічного звання

Поширення педагогічного звання на години навантаження вчителя

Вчитель - Шкільне життя

Чи поширюється підвищення ставки заробітної плати за звання «учитель-методист» на години педагогічного навантаження вчителя, який веде декілька предметів? Відповідно до п. 1.2 Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 06.10.2010 № 930, атестація педагогічних працівників – це система заходів, за якою визначаються відповідність ...

читати все »