Батькам

Сучасні технології – причина сонливості і втоми у дітей

Нове дослідження, проведене в Університеті Хайфи, показало: діти відчувають сонливість протягом дня через використання смартфонів і соціальних мереж. Багато лягають спати надто пізно, бо довго дивляться телевізор. Через це вони не висипаються і швидко втомлюються.

У дослідженні взяли участь діти віком від 10 до 12 років. Вони заповнили анкети і носили спеціальні прилади, які реєстрували час їх сну і неспання. У такому віці діти повинні спати по 8-9 годин на добу і лягати до 9 вечора. Насправді, багато відправлялися спати після 11 вечора. Настрій у таких учасників був гірший, ніж у тих, хто лягав спати раніше.

Вчені з’ясували, що батьки рідко стежать за тим, коли їх дитина лягає спати. Тим часом, після відвідування батьками спеціального семінару ситуація значно покращилася. Діти стали спати приблизно на півгодини довше, ніж раніше. Дослідники настійно рекомендують батькам контролювати режим сну дітей. Крім того, вони відзначають: коли у дитини є телевізор у спальні, вона спить набагато менше, ніж та, у якої його немає.

Шкільне життя

Back to top button