Сценарії

Сценарій концерту, присвяченого Міжнародному дню людей похилого віку

1 ЖОВТНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ

Сценарій концерту, присвяченого

Міжнародному дню людей похилого віку

У фойє театру у запису звучить інструментальна музика.

До глядацької зали заходять гості та займають визначені місця.

Сцена святково прикрашена.

Завіса сцени закрита.

Звучать позивні. Завіса відкривається.

На сцену виходять ведучі

 Ведуча: Добрий день, дорогі друзі!

Ведучий: Добрий день, наші почесні гості – люди старшого покоління – досвідчені, мудрі, добрі.

Ведуча: Сьогодні ми відзначаємо Міжнародний день людей похилого віку!

Ведучий: Людина похилого віку, гідна поваги навіть тому, що їй це по милості Божій вдалося.

Ведуча: У наймудрішій книзі на землі, в Біблії, Святому Писанні, говориться про те, що від нашого ставлення до наших батьків і матерів безпосередньо залежить наша власна тривалість життя на цій землі. Зневагою до проблем літніх людей ми сіємо свої власні майбутні проблеми.

Ведучий: Указом Президента України 1 жовтня визначено Днем ветерана. І саме символічно, що цей день збігається з відзначенням Міжнародного дня людей похилого віку.

Ведуча: Встановлення Дня ветерана у нашій країні засвідчує глибоку пошану суспільства до Вас, людей старшого покоління, посилення уваги до ваших потреб, високу оцінку ваших ратних і трудових подвигів, неоціненного внеску у становлення Української держави та рідної Дніпропетровщини, зміцнення їх економічного та культурного потенціалу.

Ведучий: Урочистості присвячені Міжнародному дню людей похилого віку оголошується відкритими!

Звучить Державний гімн України (у запису)

 По закінченню протокольної частини на сцену виходять ведучі

Ведучий: Шановні друзі! Турбота про громадян похилого віку, ветеранів та інвалідів необхідна кожної хвилини не як відзначення святкової дати, а як повага до людей, які своєю багаторічною працею заслужили на глибоку пошану нащадків.

Ведуча: Одним із першочергових завдань української влади, яка йде шляхом економічних і соціальних реформ, є належне забезпечення повсякденних потреб та духовних інтересів наших найповажніших співгромадян.

Ведучий: Держава, що попри усі негативні наслідки світової фінансової кризи стала на шлях сталого розвитку і створює такі умови життя для людей літнього віку, на які вони сповна заслужили.

Ведуча: А сьогоднішнє свято нехай послужить зціленню і відродженню наших душ.

Ведучий: Тож сьогодні, коли всі ми і вся Україна вшановує вас – свою гордість і славу, прийміть наші найщиріші вітання.

Хореографічна композиція «Вальс»

Ведуча:          Дорогі наші!

У цей чудовий день осінній,

У атмосфері цій родинній,

Ми вас вітаємо зі святом

Й від серця хочемо сказати…

Ведучий:       Добро хай множиться і щастя,

Міцне здоров’я хай додасться,

Відніметься хай сум і лихо,

Співає пісню серце стиха,

І доля в дім добром іде…

Прийміть від нас цей музичний подарунок.

Пісня «Зорепад»

Ведуча:  Кажімо більше ніжних слів

Знайомим, друзям і коханим.

Нехай комусь тепліше стане

Від зливи наших почуттів…

Кажімо більше ніжних слів,

Комусь всміхаймось ненароком.

То не життя людське коротке –

Короткі в нас слова черстві.

Кажімо більше ніжних слів.

Французьке попурі «Je t’aime»

Ведуча: Дорогі наші! Знаєте, якось не вірно називати Вас літніми людьми. Адже ви молоді душею, у вас такі натхненні, красиві обличчя, на яких світяться посмішки, а очі випромінюють доброту. А секрет вашої молодості дуже простий – це безмежний оптимізм. Тому нехай і надалі ваша молодість душі, ваші веселі, щасливі посмішки ніколи не згасають.

 Гумористична пантоміма «Перукар»

Ведучий: День літньої людини для всіх нас – особливе свято. З дитинства ми вбираємо від людей старшого покоління народні традиції і мудрість, основи культури і рідної мови.

Ведуча: З бабусиних казок, з розповідей діда народжується наша перша любов до рідної землі. Тому ваша народна мудрість і невичерпний житейський досвід – є неоціненним скарбом нашого життя.

Дует Хиврі та Афанасія Івановича з оперети «Сорочинський ярмарок»

 Ведучий: Як виглядає сучасна бабуся? Найчастіше це ще молода жінка, у якої є улюблена робота, онуків вона бачить, зазвичай, лише по вихідних… А є бабусі, які залишають роботу, щоб допомогти виховувати онуків, беруть на себе усі турботи по дому.

Ведуча: Вони безмежно люблять своїх онуків, оберігають від усіх труднощів, часом приховують пустощі від батьків. У їхніх добрих і сильних серцях ми черпаємо підтримку і розуміння, терпіння і любов, енергію і натхнення. Дякуємо вам рідненькі!

Ведучий: А зараз, дорогі наші гості, Вас поспішає привітати наймолодше покоління. Зустрічайте! Дитячий музичний театр _________________________________.

Ведуча: У житті кожного з вас, як і в природі, є також 4 пори року: зима – білосніжне дитинство, весна – квітуча юність, літо – буйний розквіт сил і золота осінь – багата і мудра.

 Ведучий: Так нехай ваша життєва золота осінь дарує нам усім мудрість душі, багатство життєвого досвіду і незгасне тепло ваших сердець.

Пісня 

 Ведуча: Іноді в житті кожного із нас буває, коли восени раптом наступає весна, а взимку розпускаються троянди – символ вірності й любові!

Ведучий: Таке трапляється, коли людина любить. Адже любов і життя нероздільні. Від народження й до глибокої старості ми любимо. Спочатку – батьків, близьких, потім своїх наречених й, нарешті, своє майбутнє – дітей й онуків. І зберігається ця любов у наших серцях.

Пісня 

 Ведучий: Нові часи, нові завдання, нові вимоги… Сьогодні ми є свідками великих перетворень, що відбуваються в нашій країни, але ніколи не забудемо ми того, що зроблено руками людей старшого покоління. Вони могутня основа нашої історії.

 Ведуча: Вони зводили фабрики і заводи, воювали на фронтах, сумлінно працювали в мирний час, виховували нас, своїх дітей і онуків. Величезне спасибі їм за це!!!

Пісня «Дівчина-весна».

Ведучий: Наші серця, наші душі звеличуються, сповнюються силою від української землі. Наші красиві вуста наповнюються рідним словом, українською піснею. Для кожного з нас вона – Україна – найрідніша, наймиліша, найкрасивіша країна на світі.

Ведуча: Ми були б дуже раді і щасливі, якби від сьогоднішнього свята ви залишили у своєму серці краплину любові до рідного краю. Бо коли живе культура, звичаї, традиції нашого народу, ще більше збагачуємось не лише ми, а й цілий світ.

Хореографічна композиція «Україна».

Після виконання танцю колектив залишається на сцені.

 Ведуча: Шановні наші батьки, дорогі ветерани! Ми ще раз висловлюємо вам щиру повагу та глибоку вдячність за високу громадянську свідомість та розуміння і важливий внесок у розбудову нашої області і Держави.

Ведучий: Щиро бажаємо вам міцного здоров’я, душевної рівноваги, тепла рідних і близьких, довгих років життя!

Разом: Зі святом вас!!!

Завіса закривається.

У залі звучить інструментальна музика у запису

Завантажити: Сценарій концерту (Розмір: 16.2 KB, Завантажень: 429)
Back to top button