Здоров'яФізіологія

Стати “жайворонком” можливо при дотриманні правил

Люди, що встають рано, не тільки мають більше часу на роботу і відпочинок, але й можуть похвалитися зниженим рівнем стресу. Фахівці радять лягати спати, коли організм втомився, налагодити правильний режим і створити обстановку, що дозволяє нормально спати. У таких умовах прокидатися вранці буде набагато легше.

Щодня людина повинна спати по 7-9 годин. Те, що організм отримує під час сну, жодна вітамінна добавка не зможе забезпечити. Зі спальні слід прибрати телевізори, а перед сном не варто використовувати мобільні пристрої. Мінімум за годину до відходу до сну необхідно вимикати свої ґаджети.

Якщо людина втомилась і хоче лягти спати раніше звичайного, то не варто ігнорувати сигнали тіла. Якщо ж є проблеми з засипанням, слід обзавестися заспокійливої ​​книгою, заварити собі чай з ромашкою або лавандою. Можна підібрати набір рутинних справ, які будуть налаштовувати на вірний лад. У самій спальні не повинно бути нагромадження речей, адже ця кімната асоціюється зі спокоєм. Тільки тоді мозку вдасться розслабитися. Також дотримуватися режиму легше, коли у вас розплановано багато справ на тиждень.

Back to top button