день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Стати щасливим можна, слідуючи всього дев’яти правилам

Прагнення до щастя закладено в людині генетично і на 50% визначається його спадковістю, показали дослідження. Ще 10% відчуття щастя залежать від зовнішніх обставин.

Однак на 40% відчуття щастя залежить від самоконтролю. Тому якщо людина хоче бути щасливою, вона може сама підвищувати свій рівень щастя, пише The Times Індії , посилаючись на поради письменниці Соні Любомирські, викладені нею в книзі “Як стати щасливим”.

По-перше, радить Соня, не варто шукати джерела щастя зовні. Це може нашкодити вашому внутрішньому спокою. Краще сфокусуватися на управлінні своїм емоційним станом, вибираючи відчуття щастя, і слідувати своєму серцю.

Ще один ключ до щастя – це погана пам’ять, цитує Соня слова американської письменниці Ріти Мей Браун. Вона радить, не тримати образу, якщо з вами вчинили погано. “Прощення не завжди дається легко, але гнів і образа шкідливі для вашої власної особистості”.

По-третє, радить письменниця, бережіть себе, не забувайте доглядати за собою: їсти здорову їжу, регулярно займатися спортом і висипатися. Все це дозволить вам поліпшити розумові здібності та підвищить продуктивність. Крім того, хороший сон дозволить краще запам’ятовувати приємні моменти і легше забувати негативні.

Дослідження також показали, що спілкування з друзями і близькими є одним з важливих факторів щастя. Тому, не варто нехтувати тими, хто вам дорогий, радить автор, відзначаючи, що витрачати час потрібно лише на тих, хто по-справжньому важливий для нас, так як “поверхневі знайомства” зменшують радість.

П’ята порада: не порівнюйте себе з оточуючими. Це не зробить вас щасливішими. Швидше навпаки. Постійні порівняння з людьми, які розумніші, привабливі чи успішнішими, посилять невдоволення собою і своїм життям. Пам’ятайте, що кожна людина унікальна, і слабкість іншого може бути вашою перевагою.

Також автор радить не зациклюватися на собі і іноді робити щось хороше і для інших, що в свою чергу призведе до того, що той хто сам робить добро буде почувати себе краще.

Також не варто зациклюватися на минулому: з нього треба витягувати уроки, але жити треба сьогоденням.

Почуття подяки також збільшує відчуття щастя. Щоб навчитися бути вдячним, можна завести зошит і кожен день записувати туди три приємних події, за які нам хочеться подякувати долі. Дослідження показали, що це підвищує рівень задоволеності життям і зменшує депресію. І, нарешті, останнє – не бійтеся. Побоювання, що щось може або не може відбутися, притаманні людині у всі часи. Однак щасливі люди здатні зробити перший крок до втілення своєї мрії. Так що, про що б ви не мріяли, не чекайте, що все відбудеться само собою, – дійте!