день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Соціальні мережі змушують молодих людей відчувати себе невдахами

Дослідники з компанії Future Foundation опитали 5000 британців. Виявилося, більше третини респондентів вважали, що неповністю реалізовували свій потенціал. Серед користувачів соціальних мереж людей з такою думкою було ще більше (56%). Особливо з цього приводу переживали чоловіки, пише The Daily Mail.

Кожен третій чоловік у віці від 25 до 34 років мріяв про те, щоб стати схожим на ту людину, за якe він себе видавав в соцмережах. Багатьом не подобалася власна зовнішність, а інших турбувала кар’єра і те, що вони недостатньо щасливі або майже нічим не займаються.

За словами вчених, соціальні мережі змушують людей порівнювати себе з іншими. Ймовірно, ця проблема найближчим часом не зникне. Адже ті любителі соцмереж, які вважають, ніби вони чимось гірші за своїх однолітків, починають проводити багато часу, вихваляючись своїми досягненнями і вводячи в оману інших користувачів. В результаті виникає порочне коло.

Молоді люди, що виросли з соціальними мережами, страждають через дану проблеми сильніше тих користувачів, які старше. Більш зрілі користувачі зазвичай скептично ставляться до соцмереж. Опитування показало: майже 63% учасників віком від 17 до 33 років почувалися невдахами в порівнянні з 37% респондентів у віці від 55 до 70 років. Крім того, своїм життям були незадоволені 55% жителів столиці порівняно з 47% учасників з Уест-Мідлендс (графства на заході Англії).

Шкільне життя