Здоров'яПсихологія

Соціальні мережі змушують молодих людей відчувати себе невдахами

Дослідники з компанії Future Foundation опитали 5000 британців. Виявилося, більше третини респондентів вважали, що неповністю реалізовували свій потенціал. Серед користувачів соціальних мереж людей з такою думкою було ще більше (56%). Особливо з цього приводу переживали чоловіки, пише The Daily Mail.

Кожен третій чоловік у віці від 25 до 34 років мріяв про те, щоб стати схожим на ту людину, за якe він себе видавав в соцмережах. Багатьом не подобалася власна зовнішність, а інших турбувала кар’єра і те, що вони недостатньо щасливі або майже нічим не займаються.

За словами вчених, соціальні мережі змушують людей порівнювати себе з іншими. Ймовірно, ця проблема найближчим часом не зникне. Адже ті любителі соцмереж, які вважають, ніби вони чимось гірші за своїх однолітків, починають проводити багато часу, вихваляючись своїми досягненнями і вводячи в оману інших користувачів. В результаті виникає порочне коло.

Молоді люди, що виросли з соціальними мережами, страждають через дану проблеми сильніше тих користувачів, які старше. Більш зрілі користувачі зазвичай скептично ставляться до соцмереж. Опитування показало: майже 63% учасників віком від 17 до 33 років почувалися невдахами в порівнянні з 37% респондентів у віці від 55 до 70 років. Крім того, своїм життям були незадоволені 55% жителів столиці порівняно з 47% учасників з Уест-Мідлендс (графства на заході Англії).

Шкільне життя

Back to top button