день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Соціальні мережі впливають на емоційний настрій всього населення

Співробітники Університету Каліфорнії кажуть: радість заразлива. Причому, не тільки через прямий контакт, а й опосередковано, через онлайн-повідомлення, пише Medical News Today . Вчені проаналізували більше мільярда анонімних статусів приблизно у 100 мільйонів користувачів Facebook. Щоб оцінити емоційне забарвлення повідомлень, використовувалася програма підрахунку слів.

Виявилося, в дощову погоду кількість негативно забарвлених постів збільшувалася на 1,16%, а позитивних знижувалося на 1,19%. Вчені намагалися зрозуміти, як емоційний настрій статусу однієї людини впливає на статуси його друзів. Щоб прибрати “погодний ефект”, вони обмежили аналіз друзями, які проживають в інших містах, де дощу не було. Також вчені переконалися, що дощ не був темою досліджуваних постів.

З’ясувалося: негативно забарвлені пости, написані людьми, що жили в містах, де лив дощ, впливали на пости друзів з інших міст. Кожне негативне повідомлення провокував виникнення 1,29 поста серед друзів. А ось позитивні повідомлення виявилися більш “заразними”. Кожен позитивний пост ініціював 1,75 поста у друзів.

На думку професора Джеймса Фоулера, ми недооцінюємо ефект, вироблений статусами в соціальних мережах. Тим часом, це можна використовувати для масового впливу на людей, створюючи сприятливу емоційну обстановку в суспільстві, покращуючи фізичний і психічний стан населення.