Здоров'яСоціальне здоров'я

Соціальні мережі руйнують романтичні відносини

Соціальні мережі пов’язані з емоційною та фізичною зрадою, розривами відносин, показало нове дослідження. Як виявилося, активні користувачі мережі Twitter частіше стикаються з конфліктами зі своїм партнером, спровокованими саме соціальною мережею. Причому, тривалість романтичних стосунків не грає ніякої ролі, заявляє Расселл Клейтон з Університету Міссурі.

Клейтон досліджував 581 користувача Twitter різних віків. Людей опитували на предмет активності користування соціальною мережею (враховувалася кількість входів, написання твітів, перегляд повідомлень з передплати, число повідомлень іншим користувачам і відповідей передплатникам). Також вчений цікавився, чи були конфлікти з партнером, пов’язані з використанням Twitter. З’ясувалося: чим частіше свою активність людина виявляв в Twitter, тим більше був ризик конфлікту з партнером.

Раніше Клейтон проводив схоже дослідження Facebook. Тоді було доведено: частота використання соціальної мережі передбачала наявність пов’язаних з нею конфліктів, які приводили до розлучення і розставання. Але, що стосується Facebook, ризик розставання був особливо високий у людей, що знаходили у відносинах максимум 36 місяців. У кожному разі, вчений радить скоротити час користування соціальної мережі, якщо є проблеми в особистому житті. Справа в тому, що люди, занадто активно користуються соціальними мережами, можуть усуватися, а це супроводжується зростанням недовіри до партнера.

Back to top button