день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Соціальні мережі руйнують романтичні відносини

Соціальні мережі пов’язані з емоційною та фізичною зрадою, розривами відносин, показало нове дослідження. Як виявилося, активні користувачі мережі Twitter частіше стикаються з конфліктами зі своїм партнером, спровокованими саме соціальною мережею. Причому, тривалість романтичних стосунків не грає ніякої ролі, заявляє Расселл Клейтон з Університету Міссурі.

Клейтон досліджував 581 користувача Twitter різних віків. Людей опитували на предмет активності користування соціальною мережею (враховувалася кількість входів, написання твітів, перегляд повідомлень з передплати, число повідомлень іншим користувачам і відповідей передплатникам). Також вчений цікавився, чи були конфлікти з партнером, пов’язані з використанням Twitter. З’ясувалося: чим частіше свою активність людина виявляв в Twitter, тим більше був ризик конфлікту з партнером.

Раніше Клейтон проводив схоже дослідження Facebook. Тоді було доведено: частота використання соціальної мережі передбачала наявність пов’язаних з нею конфліктів, які приводили до розлучення і розставання. Але, що стосується Facebook, ризик розставання був особливо високий у людей, що знаходили у відносинах максимум 36 місяців. У кожному разі, вчений радить скоротити час користування соціальної мережі, якщо є проблеми в особистому житті. Справа в тому, що люди, занадто активно користуються соціальними мережами, можуть усуватися, а це супроводжується зростанням недовіри до партнера.