Здоров'яСоціальне здоров'я

Соціальні мережі роблять людей нещасними

Соціальні мережі У дослідженні вчених з Римського Університету Ла Сапієнца взяли участь 50000 користувачів соціальних мереж з Італії. Дослідники оцінили рівень щастя учасників і виміряли їх самооцінку. Вони виявили, що використання соціальних мереж негативно впливає на благополуччя користувачів.

В Facebook люди часто стикаються з расистським, гомофобним і женоненависницьким контентом. Це ставить під загрозу їхнє щастя і відбивається на сприйнятті людей в реальному житті. Соціальні мережі, на думку дослідників, можуть змусити людину втратити довіру до інших. “В онлайн-дискусіях з невідомими людьми простіше висловлювати агресію і проявляти неповагу. Соцмережі містять багато шкідливого, образливого чи спірного контенту, що знаходиться на межі між свободою слова і мовою ворожнечі”, – вважають вчені. Навіть не беручи участь в таких суперечках, а просто бачачи їх, людина може відчувати почуття розчарування.

Дана тенденція простежується не тільки в Facebook, але і у всіх соціальних мережах. Facebook ж на сьогоднішній день залишається найпопулярнішою соціальною мережею серед молодих людей у ​​всьому світі. За даними одного з американських сайтів на червень 2014 року, три чверті (75,6%) людей у ​​віці від 18 до 34 років використовують Facebook зі своїх мобільних телефонів. Друге місце зайняв Instagram. Ним користується 43,1% людей.

Back to top button